Advertising
8 militari români, trimiși în judecată după ce au fost acuzați că au furat 7 tone de motorină din baza NATO de la Kogălniceanu

8 militari români, trimiși în judecată după ce au fost acuzați că au furat 7 tone de motorină din baza NATO de la Kogălniceanu
Scris de Realitatea de Olt Publicat: 9 nov. 2023, 08:58
Cei 9 sunt cercetați pentru însușirea fără drept a aproximativ 7 tone de combustibil
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News


























