Advertising
Elevii mai multor școli au intrat în vacanță de "transhumanță"

Elevii mai multor școli au intrat în vacanță de "transhumanță"
Scris de Realitatea de Olt Publicat: 29 mai 2024, 12:10
Vacanța a fost aprobată de Ministerul Educației
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News


























