Advertising
O companie mare de pe platforma industrială a Slatinei face angajări
28 iun. 2019, 09:49

Coilprofil-Controlor-Calitate
Articol scris de Scris de Varban Simona
Fabrica de cabluri din Slatina recrutează personal pentru hala de producție care funcționează în parcul industrial. Nu e nevoie de studii de specialitate pentru posturile vacante, însă angajatorul impune anumite condiții.
Prysmian Cabluri și Sisteme S.A. angajează CONTROLORI CALITATE pentru departamentul de calitate din cadrul fabricii de fibră optică. Persoanele care vor să lucreze pe aceste posturi au nevoie de cunoștințe de operare PC, abilități de a lucra în echipă, o atenție bună la detalii și vedere bună. În plus, trebuie să fie organizate în îndemânatice, au anunțat reprezentanții companiei. CV-rile se depun la unul din sediile societății (Slatina sau Milcov), la punctele de colectare de la poartă sau se trimit la adresa de email: [email protected].
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:12 - MAE reacționează după explozia dronei din Galați: România cere Rusiei să oprească atacurile asupra Ucrainei
- 22:10 - Istoric: „Putin pregătește o escaladare a conflictului!”
- 21:29 - George Simion rupe tăcerea după incidentul cu drona din Galați: ”Suntem în contact cu marile națiuni.Să nu îi lăsăm pe cei care răspândesc frica să câștige” -VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News














